Fiat Sedici

3 500 EUR

Shitet nga: Florian 15 Gush 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Sedici
Makina e paraqitur ne foto eshte nje Fiat sedici i vitit 2008. Makina ka kryer 215000 km. Makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe inxhinjerike. Lloji i kambios eshte Manuale dhe makina furnizohet me Nafte. Mund ta provoni kur te doni !
Florian
0685756660
Leaflet
Në fillim