Fiat

3 700 EUR

Shitet nga: Meri Ujkaj 18 Korr 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Sedici
Makina ne gjendje te mire pune.
Taksa dhe siguracion deri ne shtator 2020.
Meri Ujkaj
0692859867
Leaflet
Në fillim