Fiat Sedici 4x4 1.6 benzine

4 100 EUR

Shitet nga: Deni 15 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Sedici
Shitet Fiat Sedici 4x4 e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa. Motorr 1.6 benzine ne gjendje shume te mire. Viti 2006. Makina nuk ka gerrvishje dhe brenda ka sallon shume te paster. Per me teper mund ta shikoni live ose tel 0689000024
Cmimi pak i diskutueshem pasi eshte pare makina live. Faleminderit!!
Leaflet
Në fillim