Fiat Sedici benzin -09

6 300 EUR

Shitet nga: fiat nderrohet 09 25 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Sedici
fiat seidici 4&4 viti 2009 shitet 6300 euro makina ne gjendje shum te mire esht blere e re ke fiati ne tirane. nderrohet me makin 7 vendeshe dhe me foristrad viti 2006 e larte. 0693528888
fiat nderrohet 09
0693528888
Leaflet
Në fillim