Fiat Sedici 1.9 Nafte 4x4

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 22 Nën 09:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
Lancia MUSA 1.3 Nafte 2 700 EUR
Grande Punto 1.3 Nafte 3 200 EUR
Nissan Micra 3 400 EUR
Opel Zafira 1.8 Benzin-Gaz 6+1 4 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Sedici
FIAT 16 SEDICI 1.9 Nafte 4x4
Viti 2008
Kambio Manuale
176.169 kilometra me liber servisi
E sapo ardhur nga Italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:4000 euro i diskutueshem
Na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 300 EUR
Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz 4 500 EUR
Opel Meriva 1.7 Nafte 2 500 EUR
RENAULT MEGANE 1.5 NAFTE AUTOMAT 5 300 EUR
Në fillim