Shitet ose ndrohet

1 000 EUR

Shitet nga: Olsi 08 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shitet ose ndrohet me makine benxine me te njejten vlere me sherbime te bera gjendja shum e mire xhenerike dhe motorike
Leaflet
Në fillim