Fiat Punto 1.3 naft 5 porta okazion pak DITE

2 000 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: ermal 22 Maj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shes fiat punto 1.3 naft viti 2006 makina eshte 5 porta vai filtera te sa po ndrruara letra 1vit 4 goma te reja shum e mbajtur si brenda dhe jashte km 230 mi orginale vetem blers serjoz flm. cmim fiks
Leaflet
Në fillim