Fiat Punto -02

1 400 EUR

Shitet nga: jurgen 23 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 290 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Fiat punto 1.1benzine viti 2002 me letra te rregullta deri ne dhjetor shum ekonomike . Ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike. Parafonga e goditur pak.
Leaflet
Në fillim