Fiat Punto -95

1 000 EUR

Shitet nga: altin 26 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shiten 2 makina fiat punto viti prollimit 95 fjati 1000 euro . dhe opel astra kabriole viti 02 kilometra 117 mi opeli 2700 euro me letra te paguara . Opeli nderroet me land rover per me teper 0695486203
Leaflet
Në fillim