Fiat punto 1.2

1 215 EUR

1 350 EUR

Shitet nga: Fiat 04 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin motor te thjesht 8 valvola.
Shume ekonomike 5 litra per 100/km.
Shume e paster nga jasht dhe nga brenda te gjitha sherbimet e kryera ne koh. Shitet per arsye mosperdorimi. 1350€ i diskutushem edhe mundesi nderimi +\- diference
Leaflet
Në fillim