Fiat Punto 1.2 Benzin. 2008-2009

3 500 EUR

Shitet nga: Fiat Punto 10 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Fiat
Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin 2008-2009.
Mbyllje qendrore me pult.
Goma 90% te reja.
Pasqyra elektrike.
150.000KM orgjinale.
Dokumenta per nje vit.
Shume e paster si jasht ashtu dhe brenda, te gjitha sherbimet e bera.
Shum ekonomike.
Nr kontakti: 0699477658
Fiat Punto
0699477658
Leaflet
Në fillim