Fiat Multipla

1 500 EUR

Shitet nga: Altin 08 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Multipla
Makina eshte ne gjendje shume te mire , motorrike dhe xhenerike , letrat deri ne korrik 2019 , kambio manuale , shume e rehatshme dhe komode. Cmimi 1500€. Tel. 0698923103
Leaflet
Në fillim