OKAZION FIAT IDEA MOTOR 1,3NAFTE ME 100000KM

3 500 EUR

4 000 EUR

Shitet nga: juli Dje 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Idea
SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELSA. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA
CMIMI 3500 EURO
KONTAKT 0693326867
Leaflet
Në fillim