Fiat idea

3 500 EUR

Shitet nga: Zani 13 Sht 06:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Idea
Letra te prera dhe te gjitha sherbime te bera

Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe impjanrin e gazit eshte ven ne itali
Leaflet
Në fillim