1.3 multijet 4 porta viti 2011

2 800 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: Klajdi 02 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Shes grande punto viti 2011 dal ne qarkullim 2015 me 4 porta motor 1.3 multijet xhama elektrik pasqyra elektrike star stop fiket kur ndalon dhe ndizet automatikisht kur do te ecesh makina e sa po ardhur me dogan te paguar cmimi 3700 i diskutushem
Leaflet
Në fillim