shes dhe nderroj fiat grande punto

3 600 EUR

Shitet nga: denis 06 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Fiat
shes dhe mderroj fiat grande punto, ne gjendje shum te mir, e gatshme per cdo lloj prove, letrat deri ne nentor
Leaflet
Në fillim