Fiat grande punto Okazjon

Shitet nga: autosoel Dje 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR   2 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Grande Punto
Fiat grande punto viti 2005 benzin 1.4 me 8 valvulane gjende shum te mir motorrike dhe xenerike se dhe nga jasht cmimi okazjon 2 200 euro Okazjon tel0697457232
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim