U Shit FIAT Grande P 1.4 Benzine Gaz blerje keste

Shitet nga: Auto-Alti 17 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Grande Punto
OKAZION SAPO KA ARDHUR FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENXINE-GAZ IMPJANTI I MONTUAR NGA FABRIKA MAKINA ESHTE E CDOGANUAR GATI PER TARGIM MUAJ MAJ VITI 2009 MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE SI ESTETIKE DHE MEKANIKE DHE XHENERIKE SUPER EKONOMIKE ME 5 PORTA NGJYRA BLU PERLA SHUME E PASTER PA GERVISHTJE MAKINA DISPONON BOARD KOMPJUTER KOMANDA NE TIMON KONDICIONER XHAMAT PERPARA ELEKTRONIKE PASQYRAT ELEKTRONIKE RADIO CD PLAYR 5+1 MARSHA MBYLLJE QENDRORE ME KOMANDE ME ANTIFURT ORIGJINAL FABRIKE MAKINA ESHT E DISPONUSHME NGA ANA IME PER CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI ESHTE 4200 EURO I DISKUTUSHEM ADRESA AUTOSTRADA DR-TR KM7 MBAS MEKTRIN MOTORS PERBALL SINANI GRUP PER ME SHUME INFO KONT NE NR 0696333033 JU FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim