FIAT GRANDE PUNTO 2009⛽BENZIN-GAZ⛽ OKAZIOOOOOOOOON

Shitet nga: Klevi - Agario Sot 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Grande Punto
🚘Follow ne INSTAGRAM @stafa_auto🚘
➡️FIAT GRANDE PUNTO 2009
➡️MOTORRI 1.4 BENZIN-GAZ.
➡️154.000 KM ORIGJINALE.
➡️VENDODHJA DURRES.
➡️SHUME E PASTER SI MAKINE SI BRENDA DHE JASHT, GOMA TE REJA , TEPER EKONOMIKE.
➡️ÇMIMI 3200€ .
➡️ME DOGANE TE PAGUAR .
➡️0675899214
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim