Blerje keste me karte FIAT Grande Punto 1.3 Nafte

Shitet nga: Auto-Alti 17 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   4 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Grande Punto
OKAZION SAPO KA ARDHUR FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE MULTIJET MAKINA ESHTE E CDOGANUAR GATI PER TARGIM MUAJ MAJ VITI 2007 MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE SI ESTETIKE DHE MEKANIKE DHE XHENERIKE SUPER EKONOMIKE ME 5 PORTA NGJYRA E ZEZE PERLA SHUME E PASTER PA GERVISHTJE MAKINA DISPONON BOARD KOMPJUTER KOMANDA NE TIMON KONDICIONER XHAMAT PERPARA ELEKTRONIKE PASQYRAT ELEKTRONIKE RADIO CD PLAYR 5+1 MARSHA MBYLLJE QENDRORE ME KOMANDE ME ANTIFURT ORIGJINAL FABRIKE 2 CELESA MAKINA ESHT E DISPONUSHME NGA ANA IME PER CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI ESHTE 3500 EURO I DISKUTUSHEM ADRESA AUTOSTRADA DR-TR KM7 MBAS MEKTRIN MOTORS PERBALL SINANI GRUP PER ME SHUME INFO KONT NE NR 0696333033 JU FLM

LEXONI ME KUJDES
MUNDESI BLERJE ME KESTE VETEM ME KARTE IDENTITETI MOS E HUMBISNI MUNDESINE JU MIREPRESIM JU FLM PER MIREKUPTIMIN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim