Fiat Punto 1.9multijet nafte i nentor 2006

2 600 EUR

Shitet nga: fiat 30 Gush 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
shes nderroj fiat punto i nentor 2006
motori 1.9 naft multijet me 6 marsha
makina esht prodhim per gjermanin
makina ka:
parakolp sportiv
shiritat ansor sportiv
marmit sportive dhe pse naft ben nje zhurm te lezetshme
xhama origjinal
pasqyrat me palosje
sendilje sport
armotizator sportiv
vaj filtra te nderruar
dritat me komanda levizje
timon i veshur m lekur
audio cd me komanda ne timon
gomat fulda te sapo vena
makina nga te instaluar komplet fishat per impiant musike
makina super me gjendje gati per cdo lloj prove nga ana juaj.
Leaflet
Në fillim