Okazion

2 700 EUR

Shitet nga: Florjan 25 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Ducato
Shes fugon fiat ducato i vitit 2000 1.9 naft fugoni ka thjesht nje jave qe ka ardhur nga finlanda..esht ne gjendje shume te mire dhe shume i mbajtur cmimi 2700€ i diskutueshem pa dogane
Leaflet
Në fillim