Fiat Croma automat 1.9 nafte, vetem per pak dite

3 200 EUR

Shitet nga: Vlore Dje 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Croma
Fiat Croma (194), gjenerata 2 Dynamic Dokumentacion sapo paguar, deri ne maj 2020 Pilot Automatik Kambio Automatic/Tronic 6 marshe +1 1900cc 150 kuaj fuqi 16v Motori MultiJet Clima Bizone digitale me display Komanda timoni Asr ( on off ) Sensore parkimi perpara 4, sensore prapa 4 Light sensor / Celesa, pult me thithje / 4 xhama elektrike/ Hapje, mbyllje xhamash me pult / Ngjyra e bardhe Interior Alcantara Grey Sedilje e pasme shume komode qe ulen Pasqyra me motor, palosen Makina e blere, importuar nga Italia, pak vite ne Shqiperi. No smoking. Liber me historik sherbimesh Vaj, filtra Petronas, Selenia (Fiat recommended ) Rrip motorri, kit faze i nderruar. Pompe frenash e re, saponderruar Bateri e nderruar e re (1 vit ) 4 goma 4 stinet + 4 goma dimri Makina e regjistruar tek Fiat International 3 vende tek sedilja pasme + output 12 V cigare , karikim + ngrohje, ftohje per sediljet e pasme. Modeli i bardhe ne kopje te limituara ne prodhim. Makine e shpejte dhe me hapesire per udhetime.
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë
E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar.
**************
******
**
*
Samsung ,samsung galaxy note,samsung galaxy s2,s3,s2,s3,s,s1,BANESA, DHOMA, APARTMANE, GARSONJERA, SHTEPI, LOKALE, ZYRE,TOKA, ARA, PLAC,BMW, GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO, OPEL, ASTRA, KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI, MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOOK,Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD, VW,Fiat, PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA, SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR, A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, DYER,DRITARE, PARKET, BANJO, SALLON, DHOMA,MP3, GJUMI, DHOMA FJETJE,GARNITURE,KAMION, PLLAKA,LAMINAT,AUTOMJETE,LLAPTOP, TOUCH, TAB, NOKIA, CORSA, CHRYSLER, KIPPER, DOGANUAR, RENAULT, PIKAP, PICKUP, VOLLVO,GOMA, GUMA, DELL, Bardh,Blue,Color,White,Red,600,TOSHIBA, FERRARI,KAFE, Plastike, KOMPJUTER, FELLNE, ACER, %, *, ASPIRE, ASUS, IBM,mac,apple ANDROVER,Goma,Tablet,Audio, CLIOPISHA,GB,NDRROJ,AUTO, LATITUDE, 550,RANGE,ROVER,L VETURE, HOTEL,500,RESTAURANT,FURRA,Mobilje,Goma, 32,CITROEN,VOLVO,Ba
Leaflet
Në fillim