Fiat croma benzin-gas 2009

4 400 EUR

Shitet nga: Miri 20 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Croma
Fiat croma viti 2009 benzin-gas (landi renzo) e targuar ne gjendje shume te mire .210.000 km .cambio manuale xhama te zi origjinal,goma 90%,sensore parkimi mbrapa .e disponueshme per cdo lloj prove dhe kontrodhi nga ana juaj......
....Me ndrrim makina ka cmim tjeter......
Leaflet
Në fillim