SHITET NDROHET FIAT BRAVO 1.9 DIEZEL CROM PAKET

Shitet nga: Auto Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL - KLIMA - 5 MARSHA - NGJYRA VISHNJE METALIZATO - SHIRIT INOKSI TE DYERT - TAPICERIA SHUM E PASER ME KOMBINIM SI NGJYRA MAKINES + KAMOSH - SENDILE M3 NGROHJE - KROSKOTI ESHTE FIBER KARBONI ORIGJINAL FABRIKE - KOMANDA NE TIMON RADIO CD - USB - GOMA 90 % - DISJE ALUMIN R 17 SHUM TE BUKUR ORIGJINAL ME DY NGJYRA - SENSOR PARKIMI - XHAMA ELEKTRIK - BOKSE + AMPLIFIKE - CELS ME PULT - VITI 2007 - E SAPO ARDHUR DHE TARGUAR NGA GJERMANIA - EURO 4 - VAJ FILTRA TE NDRUARA - KM 260 000 ORIGJINALE TE VETAT ME GARANCI - DOKUMENTA TE PAGUARA DERI ME 13 .GUSHT 2020 - TELEFON - 0699691864
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim