Fiat bravo chrom paket 2007 — 4000€ i diskutushem

4 000 EUR

Shitet nga: M.D Sot 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Shitet Fiat bravo.
Viti i prodhimit 2007.Kambio manuale.Motorr 1.9 nafte.Opsion city.Klima bizonale.Pilot automatik.Limitator shpejtsie.Sensor parkimi mbrapa.Navigator.Komanda ne timon.Airbag.Mbyllje qendrore.Xhama elektrik (te 4 xhamat elektrik).Xhamat jane te gjithe te veshur.Pasqyra me palosje.Fener xeno.Drita inteligjente.Disqe alumini.Goma gjendje 50%.Chrome paket.Badikit fabrike.Me 258mije km origjinale.
Dokumenta te paguara deri ne gusht 2020.
Makina ka nevoje per disa sherbime te vogla esketike per pjesen e jashtme..
(Te perfshira ne cmim ja edhe nje cift feneresh dhurate)
Makina shitet per arsye mosperdorimi,pasi disponoj dhe dy mjete te tjera.
Cmimi eshte pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim