Fiat Bravo Benzine+Gaz

Shitet nga: Fiat 15 Tet 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR   4 999 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
-Sapo ardhur nga Italia , me targa dhe letra te paguara per nje vite
-Kilometra 160.000 origjinale , vetem nje perdorues
-Impianti eshte sekuencial origjinal i montuar nga fabrika i shenuar ne leje te qarkullimit
-Konsumi i paperfillshem super ekonomik
-Kambio me 6 marshe manuale
-Freksion kit i ri
-Ferrota dhe disqet e frenave te reja para dhe mbrapa
-Gominat te reja qe te gjitha
-FULL OPTIONS per serine e vete
-Sensore parkimi
-Senore shiu
-Sensore dritash
-Sensore presioni ajrit te gomave
-Sitstemi Hill-Climb (kur niset ne malore makina qendron automatikishte e frenuar nuk ecen mbrapa ,per tjua bere nisjen sa me te lehte)
-Ndricimi i brendeshem dhe i jashtem full LED
-Kthen dritat andej nga kthen timonin
-Pilot Automatike
-Kondicioner clima***
-Isofix tapiceria
-8 Airbag
-ABS
-ESP
-Timon City
-Komanda ne timon
-Telefon
-AUX
-Bluetooth
-Cmimi i diskutueshem
-Cel: 0684477444Faleminderit


—————————————————————————————————————————————————————Bmw 730 740 750 550 540 530 520 650 640 430 420 400 630 M1 M3 M2 M4 M5 M6 MERCEDES BENZ EVO CLASS Amg 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A7 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim