❌U SHIT❌

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 24 Shk 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 4 700 EUR
❌E SHITUR❌ 5 499 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
✅:FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN+GAZ
✅:CMIMI.4500 EURO I DISKUTUSHEM
✅:VITI➡️2008
✅:KAMBIO➡️MANUALE 6+1MARSHE
✅:KM➡️ 129.000 originale me liber sherbimi
✅:ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO E ARDHUR
✅:QYTETI KAVAJE.
✅:CEL:0672041404.
✅:Makina disponin:Super e paster me disqje alumin me goma 100% te reja.sensor parkimi original,drita auto me levizje sipas timonit,xhama te zi,tapiceri cop,clima dixhitale,cd player mp3 usb me komand ne timon,pasqyra antiverbuese,sensor shiu, 2 celsa original me mbyllje qendrore,limitator shpejtesie etj. Makina esht me km originale mund ta verifikoni.
✅:MUND TE NA VIZITONI DHE NE FAQEN TON AUTO.ARSENI ISTAGRAM.

Kliko

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 5 500 EUR
❌E SHITUR❌ 3 999 EUR
❌U SHIT❌ 9 500 EUR
Në fillim