Fiat bravo v 2000 . 1.2 benzin

1 300 EUR

Shitet nga: Bardhi 30 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Makina esht ne gjendje pune normale . me letra te rregullta dhe te pagura der dhjetor 2018 . ose nderrohet me makin nafte
Leaflet
Në fillim