Fiat Bravo

3 000 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: Redi 03 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Fiat bravo 1.9 nafte viti 2007 sherbime te gjitha te bera .ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike kamje manuale dhe sistem cruis control shum e shpejt dhe shum ekonomike,te gjitha sherbimet e bera vaj-filtra .klima .whotsap 00355699855889
Leaflet
Në fillim