Shitet

800 LEK

Shitet nga: Adri 19 Qer 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
OKAZION ..shitet makina per arsye emigrimi..fiat punto 1.2.....makina eshte super super super n gjende t mir nuk harxhon mjaft ekononik eshes 800 mij lek pa diskutuar sepse makina eshte shum n gjendje t mir. Vtm siguracion ka t paguar fizikun dhe hakmarrveshje skam ber ..gualidim ska..makina ndodhet n vlor sepse ska kush e sjell n tiran sepse un ndodhem ne itali perme shum info nr i watsapit eshte ky 0694841423 numri tamam eshte ky 00393494906809
Leaflet
Në fillim