Shitet okazion super gjendje

10 EUR

Shitet nga: Isuf 11 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
Shitet super gjendje full brenda dhe jasht
Shum e mbajtur
Impjanti vendosur tek fiati ne itali
Nuk ka nevoj per asnje sherbim
Shum e vecant si makin
Mund ta kontrolloni ku te deshironi
Sherbimet e bera te fiati
10.000€ pak i diskutushem
Tel serjoz.
Leaflet
Në fillim