Shitet Fiat 500L i 2014

6 900 EUR

8 400 EUR

Shitet nga: Ariel Hoti 06 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
Fiat 500L me rreth 78.000 km te pershkruara
Kambio manuale
Motorri:1.4 Benzine
Sistem navigimi Touch
Komanda ne timon per muziken dhe telefonin
Bluetooth
Kondicioner
Dalje USB dhe AUX
Xhama eletrik
Pasqyra eletrike
Ngjyre Metalike
Dogane e paguar
Automjeti eshte me kilometra origjinal
1 pronar i meparshem
Ne gjendje Xhenerike, Motorik dhe elektrike te shkelqyer
I gatshem per cdo prove.
Cmimi oferte i pa diskutueshem

Leaflet
Në fillim