FIAT 500 ME QERA

35 EUR

Shitet nga: Rental company (A) 29 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
Makina Me Qera 0688008777
TE DHENAT
Fiat 500 l , viti 2015 , 1,4 ,manual ( super Makina)
- MAKINA ME QERA DUKE NISUR NGA 25€ DITA.
-NESE JU NUK MUNDENI TE VINI NE ZYRAT TONA NE JU A SJELLIM MAKINEN KU NDODHENI JU.
-Sherbimet tona dhe ne aeroport vetem nje telefonat dhe ne jemi aty.
Rental company (A)
0688008777
Leaflet
Në fillim