fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Shitet nga: lauren 19 Nën 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L
fiat 500 l lounge wagon
makin shum ekonomike dhe shum familjare
viti 2014
motorri 1.3 nafte multijet 85 cv
kambio automatike
sallom gjys lekure gjys cop
disje 17" me goma michellin
audio touch screen cd usb aux bluetooth
kompjuter bordi
xhama te zi te regjistruar ne librez
sensor parkimi
sensor shiu
tavani panorama
tavolami ne sedile mbrapa
mbeshtece krahu para mbrapa

Në fillim