FIAT 500 1.4 Benzine-2013

Shitet nga: A.S 15 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 500
FIAT 500 1.4 Benzine. Viti i prodhimit 2013. E sapo ardhur nga Kanadaja ne super gjendje. Me 80.000 Km. Sallon lekure super i paster sedilje me ngohje. Pasqyrat dhe xhamat elektrik. Komanda ne timon, abs, esp,bluetooth. Vetem bleres serioz.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim