FIAT 500🚘2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Class Sot 10:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 26 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 500
FIAT 500 🚘 VITI FUNDI 2011 ✅ MOTORR 900 KUBIK BENZINE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE DHE MARSHE NE TIMON ✅ 94.000 KM ME LIBER SHERBIMESH ✅ SALLON LEKURE - KONDICIONER - CD - AUX - OPSION ECO - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE NE TIMON ETJ ... ME 2 SEDILJE MBRAPA. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON✅ E SAPOARDHUR. ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 5900 EURO ✅ INFO : 0692765740 👍
PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. 👍
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim