Fiat Model 131

1 500 EUR

Shitet nga: Visi 02 Qer 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
131
OKAZIONNNN. SHITET FIAT MODEL 131 OSE NDERROHET ME MOTTOR. MAKINA EDHTE NE GJENDJE TE MIRE GJENERIKE DHE MOTORRIKE.
MAKINA KA MOTORR 1.6 BENZIN.
Leaflet
Në fillim