Fasfod ambulant

2 500 EUR

4 000 EUR

Shitet nga: Pjeter nikolli 08 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
131
Fasfud i levizshem ne gjendje te mire pune me te gjitha paisjet +dhome frigriferike dhe zgare qymiri per me teper na kontaktoni...faleminderit
Pjeter nikolli
0674292804
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione