Fiat 130 dizel -80

7 500 EUR

Shitet nga: cimi 19 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
130
shitet kamion me vinc te shtrenjte te montuar lart shum i mbajtur dhe i paperdorur shume .ose nderrohet me xhip 2003 e lart + - diferencen cmimi i kamionit shkon 10 miljon leke
Leaflet
Në fillim