Makin mbjellse

0 LEK

Shitet nga: Adi 27 Jan 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Fiat
Modeli
130
Makin mbjellse me dy procese 12 rrjeshta per grur elb dhe 4 reshta per miser fasule panxhar jonxh është universal çmimi I arsyeshëm për të dhëna na kontaktoni në numrin e telefonit 0682300859
Leaflet
Në fillim