Makin drejtoresh dhe kryetaresh

2 900 EUR

Shitet nga: Lorenc 14 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
130
E sjell nga bullgaria
Leaflet
Në fillim