shitet dhe nderrohet

0 LEK

Shitet nga: dooge 01 Mar 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Nitro
shitet dhe nderrohet makina eshte e vitit 2007 motor 2.8 nafte me dokumenta te paguara deri ne shtator 2019 makina ska nevoje per asgje eshte ne gjendje perfekte kujt i intereson ne telefon 0696130282
Leaflet
Në fillim