Dodge nitro

8 500 EUR

Shitet nga: Adi 02 Mar 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Nitro
Dodge nitro fouristrad ne gjendje te perkryer ka vetem 80 mij km.motor2.5nafte manual,4x4. Makina esht shum e mirembajtur me dogane dhe letra paguara.ngjyr gri,xhama te zi.shummm e paster asnje gervishtje me te vogel. Vaj filtra te ndruara para 1 jave makina 1muaj e perdorur ne shqiperi. Me xham hapje siperr
Leaflet
Në fillim