Rruga stef kaculini

8 500 EUR

Shitet nga: Ladi 19 Shk 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Nitro
Shitet dodge nitro me dogane te paguar ne gjendje te perkryer mekanike xhenerike dhe estetike makina ka 4 disqe 20 rezerve dhe 4 goma te reja
Leaflet
Në fillim