DODGE NITRO

14 000 EUR

Shitet nga: mondi 07 Maj 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Nitro
DODGE 2.8 NAFTE 4X4 .... FULL OPTIONAL ...ME XHAMA TE ZI ROTTA 20 PL....................................
ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUARA....
NUM 0695426988
Leaflet
Në fillim