Dodge nitro fulll

10 000 EUR

Shitet nga: Mari 19 Gush 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Nitro
Dedge nitro viti 2008 automat navi te madh sensor parkimi sedilje lekure dhe me ngrofje me te gjith sherbimet te bera super fullllll
Leaflet
Në fillim