Dodge Nitro 2.8 nafte

12 000 EUR

Shitet nga: Dodge 02 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Nitro
Shume e paster edhe per llojin e motorit shume ekonomike. Makina ka km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje motorike dhe vizuale. Mundesi nderrimi. Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim