Dodge benzin+gaz

2 500 EUR

Shitet nga: Tony 13 Gush 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Dodge
Makina esh 5 +1e pershtashme dhe per transport pasagjeresh ose malli ne gjendje super i diskutushem
Leaflet
Në fillim