DODGE.2006.FULL

Shitet nga: Klodi Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Caliber
Makina esht ne gjendje te mir. sapo targuar sherbime te kryera.rrip motorri vaj filtra.motorr 200 shum ekonomike.epastr mrena dhe jasht 6 marshe motorr golf 5.mundsi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim